СЕДАМДЕСЕТ МЕДИЦИНСКИХ РАДНИКА НА ЛЕЧЕЊУ: Још 500 заражено вирусом корона у самоизолацији
СЕДАМДЕСЕТ медицинских радника у Србији смештено је у болнице и ковод центре, а због заразе вирусом корона.

Фото: Н. Живановић
Још њих 500 је такође заражено и налази се у самоизолацији.
Ове информације је на редовном обраћању кризног штаба у 15 часова изнео министар здравља Златибор Лончар.
Подсетимо, према најновијим подацима, у последња 24 сата у Србији је од вируса корона оболелo 344 особа.
Преминуло је 13 особа.
На респираторима се налази 170 пацијената, највише од почетка епидемије у Србији.
У последња 24 сата тестирано је 8.659 особа, укупно је тестирано 507.002.
Препоручујемо

УКУПНО 430 ОБОЛЕЛИХ: У Ваљеву 21 нови случај оболелих од вируса корона
14. 07. 2020. у 14:29

У ПОСТЕЉИ И ТРОГОДИШЊЕ ДЕТЕ: У суботичкој Општој болнице све више пацијената због короне
14. 07. 2020. у 14:10

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)