УВОЂЕЊЕ НОВИХ РЕСТРИКТИВНИХ МЕРА? Докторка Кисић Тепавчевић одговорила на ово питање
14. 07. 2020. у 16:12
ШТО се тиче мера, немамо ништа ново да кажемо – ношење маски, прање руку и физичка дистанца су кључни, поручила је данас заменица директора Инситута "Батут" Дарија Кисић Тепавчевић.
Повезане вести
НАЈНОВИЈИ КОРОНА ПРЕСЕК: 13 преминулих, 344 новозаражених, на респираторима 170 пацијената
У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Србији је од вируса корона оболелo 344 особа.
14. 07. 2020. у 14:56
БРЗИНА ХОДА МОЖЕ ДА УТИЧЕ НА РАЗВОЈ КОРОНА ВИРУСА: Старије и гојазне особе у већем ризику од КОВИДА
БРЗИНА којом човек хода може да утиче на развој тешког облика цовида-19, показује ново истраживање.
14. 07. 2020. у 15:26
ВУЛИН: Као што је председник Вучић наложио, КОВИД болница ће бити урађена у најкраћем могућем року (ВИДЕО)
МИНИСТАР одбране Александар Вулин обишао је данас радове на припреми за изградњу објекта за смештај и лечење лица оболелих од инфекције Ковид-19 у Војном комплексу "Земун економија" на Батајничком друму.
14. 07. 2020. у 15:24
УКУПНО 430 ОБОЛЕЛИХ: У Ваљеву 21 нови случај оболелих од вируса корона
У ВАЉЕВУ је забележен још 21 нови случај корона вируса, те је укупно 430 оболелих од КОВИДА 19 у граду на Колубари.
14. 07. 2020. у 14:29
У ПОСТЕЉИ И ТРОГОДИШЊЕ ДЕТЕ: У суботичкој Општој болнице све више пацијената због короне
У СУБОТИЧКОЈ Општој болници на Одељењу за инфективне болести у уторак се лечило 38 пацијената, међу којима је и трогодишње дете под сумњом на инфекцију корона вирусом.
14. 07. 2020. у 14:10
Најновије из рубрике
НОВА ДЕОНИЦА МОРАВСКОГ КОРИДОРА СПРЕМНА: У петак пуштање у саобраћај - погледајте како изгледа (ВИДЕО)
СИТНО се одбројавају дани и сати до отварања деонице најмодернијег ауто-пута у Србији, Моравског коридора, која ће у петак бити пуштена у саобраћај и повезати преко пола милиона људи из Централне Србије.
24. 06. 2026. у 13:56
УПАЉЕН МЕТЕОАЛАРМ, У СРБИЈИ СВЕ ТОПЛИЈЕ: Ево како се понашати током топлотног таласа
У СРБИЈИ је на снази метеоаларм због високих температура, а Института за јавно здравље Србије има и посебне мере којих би се требало придржавати током трајања топлотног таласа како не бисте угрозили или погоршали здравље.
24. 06. 2026. у 12:27
ГРЧКОМ ХАРАЈУ ЛОПОВИ, СРБИ МЕЂУ НАЈУГРОЖЕНИЈИМА: Кофери нестају из аутомобила у секунди методом "тихог обијања" (ФОТО)
ИЗВРШИОЦИ крађа се углавном врло кратко задржавају на месту догађаја, док само обијање аутомобила често траје свега неколико секунди.
24. 06. 2026. у 10:55
РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Овај део Србије у наредна два сата биће на удару пљускова и грмљавине
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је хитно упозорење за подручје Бачке на изражене грмљавинске процесе.
24. 06. 2026. у 09:55
СПИСАК ГРАДОВА КОЈИ СУ НА УДАРУ ОПАСНИХ ВРУЋИНА "Батут" издао важно упозорење: Ако осетите ове симптоме, одмах код лекара
ИНСТИТУТ за јавно здравље Србије "Др Милан Јовановић Батут" издао је званичну најаву озбиљног топлотног таласа за период од 23. јуна до 2. јула 2026. године.
24. 06. 2026. у 09:47
maniks
14.07.2020. 17:06
Dr. Kisic je ,, pik ,, kriznog staba, .tacka.
Ognjen
14.07.2020. 18:14
Ако је ситуација озбиљна онда крените да дезинфикујете улице. Јел' имамо ми цистерне за прање улица, јел' имамо ми јединице АБХО? Хајде мало то истерајте на улице. Дајте људима да бесплатно сипају та средства за дезинфекцију. То је било на почетку епидемије када је била блажа, а нема сада када је стање горе, како то? Немојте само да терет падне на здравствене раднике. Да се и остале службе активирају и то под хитно!
Srdjan
14.07.2020. 19:34
Znaci kad je bilo blaze imalo smisla za policiski cas a sad kad mladi umiru nema potrebe, HALO BRE sta pricate to sad 10 x gora situacija aman bre
Dokle više
15.07.2020. 08:41
Doneli ste odluku da bazeni mogu da rade a PIO fond je zatvoren za rad sa strankama. Znači, brčkanje je potrebnije nego podnošenje zahteva za penzije. WTF?
sovasovica
21.07.2020. 19:12
Ovo je takva sramota .... prvo ljudi kriju da su bolesni, drugo 99% ljudi ne nosi masku preko nosa u autobusima je tuga bozija... i onda kad ovoliko bolestine ima svi mogu da se svrckaju i prenose, broj bolesnih svaki dan raste? policijski cas treba da se uvede jer ovo nema smisla.. inat i ogranicenost naroda - nece mene...