ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Обилне падавине очекују се у овим деловима Србије
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод издао је упозорење за подручје Србије на велику количину падавина сутра и у суботу.

Фото: П. Милошевић
Сутра се у западним и југозападним крајевима понегде очекује јака киша и пљускови са количином падавина већом од 20 мм за 3 сата.
У суботу на истоку и североистоку киша понегде са количином падавина већом од 30 мм за 12 сати.
У Србији ће ујутро и пре подне на северу, а после подне и увече и у осталим крајевима наоблачење и захлађење са кишом, пљусковима и грмљавином.
На западу и југозападу понегде велика количина падавина. Ветар слаб и умерен, северни и северозападни. Најнижа температура од 14 до 18, највиша од 20 на северозападу до 30 степени на југоистоку.
У Београду сутра наоблачење и захлађење с кишом. Више падавина после подне, увече и ноћу. Ветар слаб и умерен, северни и северозападни. Најнижа температура 18, највиша 23 степена.
У суботу претежно облачно и свеже, местимично киша, на југу и пљускови са грмљавином.
Више падавина на истоку и североистоку. У недељу променљиво облачно, местимично пљускови и грмљавина.
Од понедељка до среде претежно сунчано и топлије. У четвртак и петак променљиво облачно и свежије, местимично киша, пљускови и грмљавина.
Препоручујемо

ВИРУСОЛОГ ИЗ БЕРЛИНА: Доктор Трампужа открио када треба очекивати други талас короне
15. 07. 2020. у 19:27

БЕОГРАД ЈЕ ПОТЕНЦИЈАЛНА БОМБА: Кон - Боље да уведемо полицијски час
15. 07. 2020. у 17:43

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)