ДИРЕКТОР КЦ СРБИЈЕ: Застој у "Ватреном оку" због недостатка реагенаса

Биљана Ристивојевић

22. 07. 2020. у 10:09

ДИРЕКТОР Клиничког центра Србије Милика Ашанин рекао је данас да је у лабораторији "Ватрено око", где се обавља пи-си-ар тестирање на корона вирус, у претходном периоду дошло до кратког застоја због недостака реагенаса.

ДИРЕКТОР КЦ СРБИЈЕ: Застој у Ватреном оку због недостатка реагенаса

Фото: Н. Скендерија

Како каже, у тој ситуацији ниједан брис није загубљен.

Ашанин је за РТС рекао да је сада забележено мање прегледа и пријема него што је било раније.

У пријемно-тријажној амбуланти Инфективне клинике прегледано је више од 200 пацијената, што је знатно мање од 360, колико је било максимално.

Ипак, каже, не треба се опуштати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

Kriptovaluta Solaxy (SOLX) raste dok Solanin Layer 2 ulazi na DEX berze, a uskoro sledi i listiranje na velikim centralizovanim berzama