МИНИСТАР ЛОНЧАР: Више од 300 оболелих са клиничком сликом са протеста
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар рекао је данас да је више од 300 оболелих са клиничком сликом било на протестима.

Фото: И. Маринковић
Лончар је, на конференцији за штампу, упитан за број ковид позитивних учесника протеста, објаснио да се тих више од 300 мора помножити одређен број пута са оним људима који су са њима имали контакт.
"То је реалност“, закључио је он.
Препоручујемо

БРОЈ ПАЦИЈЕНАТА ТАМО НЕ ПАДА: Три града у којима може настати проблем у наредних 48 сати
22. 07. 2020. у 15:31

КРИЗНИ ШТАБ: Подаци нису за панику, највише тестираних до сада (ВИДЕО)
22. 07. 2020. у 14:54

ДЕКСАМЕТАЗОН У БОРБИ ПРОТИВ КОВИДА 19: Јапанци одобрили стероид за лечење
22. 07. 2020. у 09:24

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)