РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: У овом делу Србије стужу пљускови са грмњавином и град
РХМЗ је упозорино на пљускове праћене грмљавином и градом на подручју западне и јужне Србије.

Новости
- У току поподнева (24.07.) на подручју западне и јужне Србије локална појава пљускова са грмљавином и градом. У другом делу ноћи и сутра ујутро (24/25.07.) интензивирање грмљавинских процеса очекује се у Војводини, а током дана поново и у осталим крајевима уз појаву града и количину падавина већу од 20 мм за кратак временски период - стоји у упозорењу.
Како је раније најављено, викенд пред нама биће нестабилан са кишом у суботу док се од недеље очекује разведравање.

Фото: РХМЗ принтскрин

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)