ЛИТАР МАЈЧИНОГ МЛЕКА - 600 ЕВРА НА ЦРНОМ ТРЖИШТУ: Да ли би и одрасли требало да га пију?
16. 08. 2020. у 13:07
МАЈЧИНО млеко је здраво за бебе али, шта је са одраслима.
Повезане вести
ПОЗИТИВНО 85 БЕБА НА ЦОВИД-19: Још нису прославиле ни први рођендан
У ТЕКСАСУ, у једном од 254 округа, 85 беба млађих од 12 месеци позитивно је на корона вирус, преносе амерички медији.
19. 07. 2020. у 21:11
БЕЈБИ-БУМ У СРПСКОЈ: У једном дану рођена 41 беба
У РЕПУБЛИЦИ Српској у једном дану рођена је 41 беба, а у Бањалуци највише од почетка године, чак 22.
22. 07. 2020. у 22:32
Најновије из рубрике
Умро новинар Марко Пантиц, познатији као Лудо Перо
Новинар и водитељ Марко Пантић, међу колегама и пријатељима познатији као Лудо Перо, преминуо је, изненада, синоћ у Београду.
27. 06. 2026. у 10:11
ТАЧНО У 9 ЧАСОВА: Деоница Моравског коридора од Прељине до Адрана отвора се за саобраћај
ДЕОНИЦА ауто-пута од Адрана код Краљева до Прељине код Чачка, на Моравском коридору, од 9 часова отвара се за саобраћај.
27. 06. 2026. у 08:10
СРБИЈА НА УДАРУ ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА: Хитно се огласио РХМЗ, издато важно упозорење и за Београд
НАСТАВЉА се топлотни талас, који ће трајати током викенда и почетком следеће седмице, наводи се у упозорењу за подручје Србије на веома високу температуру које је објавио Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).
27. 06. 2026. у 07:37
ДАНАС ЈЕ СВЕТИ ПРОРОК ЈЕЛИСЕЈ: Верује се да жене требају једну ствар посебно да ураде
Српска православна црква данас прославља Јелисијевдан. Свети Јелисеј био је старозаветни пророк који је живео у деветом веку пре нове ере.
27. 06. 2026. у 07:10
ТЕНКОВИ, АВИОНИ, РАКЕТЕ, ДРОНОВИ - ПАСУЉАНСКЕ ЛИВАДЕ СЕ ТРЕСУ: Српска војска на бојевом гађању (ФОТО/ВИДЕО)
НА ПОЛИГОНУ „Пасуљанске ливаде“ у току је интензивна обука и реализација гађања из савремених средстава Војске Србије која су у претходном периоду набављена или модернизована и већ се налазе у оперативној употреби или у завршним фазама увођења у наоружање.
27. 06. 2026. у 06:30
Pogled sa Rtnja
16.08.2020. 13:30
Naravno da bi i odrasli trebali da ga piju. I ja bi, al ne flaširanio, izgubiće na kvalitetu, nego direktno.