КОЛОНА СТИГЛА ДО ЈАБУКЕ: Владика Атанасије дочекао учеснике ауто-литије (ФОТО, ВИДЕО)
Ауто-литија која је јутрос кренула из Београда на пут дуг 320 км стигла је на одредиште на Јабуци недалеко од црногорске границе.

Фото А. Ровчанин
Више стотина аутомобила стигло је у колони дугој неколико километара.
Претходно се колона из Београда спојила са оном која је кренула из Новог Сада, тако да су заједно стигли на одредиште.
На крају пута их је дочекао епископ милешевски Атанасије (Ракита), по чијем се благослову литија и одржава, као и представници завичајних удружења.
Препоручујемо

„ПОДРШКА БРАЋИ У ЦРНОЈ ГОРИ“: Ауто-литије из Београда и Новог Сада до границе са ЦГ
19. 08. 2020. у 14:35

МИЛОВА ПОЛИЦИЈА БЛОКИРАЛА ПУТ ВЕРНИЦИМА: Спречавају сусрет браће на граници са Србијом - грађани се окупљају (ФОТО)
23. 08. 2020. у 13:39 >> 14:01

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (5)