ФИНАЛНA ТРKA “ТЕНКОВСКОГ БИАТЛОНА”: Присуствовали министри Вулин и Шојгу

05. 09. 2020. у 17:27

МИНИСТАР одбране Александар Вулин заједно са својим домаћином министром одбране Руске Федерације генералом армије Сергејом Шојгуом присуствовао је данас финалној трци „Тенковског биатлона“ на полигону „Алабино“ код Москве, завршном такмичењу „Међународних војних игара 2020“.

ФИНАЛНA ТРKA “ТЕНКОВСКОГ БИАТЛОНА”: Присуствовали министри Вулин и Шојгу

Фото: МОД

У финалној трци наступиле су екипе Белорусије, Азербејџана, Русије и Кине, а победник и ове године је екипа Оружаних снага Руске Федерације.

Друга је екипа Кине, а за треће место изборила се екипа Белорусије.

Фото: МОД

На „Тенковском биатлону“ наступило је 16 екипа.

Тенкисти Војске Србије успели су да се пласирају у полуфинале, а такмичење су у веома јакој конкуренцији завршили на 7. месту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (1)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина