Политика
ГУЈОН ТВРДИ: Случај „Сарајево сафари“ се распада – нема ниједног доказа
25. 06. 2026. у 14:58
ХИТАН АПЕЛ ИЗ БЕОГРАДА Петковић поручио међународној заједници: Спречите прогон Срба!
25. 06. 2026. у 14:50
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ШТА СЕ КРИЈЕ ИЗА БЕСА ЕДИНА ЏЕКА? Одгурнуо тренера, огласио се селектор БиХ
25. 06. 2026. у 13:15
ЕМОТИВНО, ЏЕКО РАСПЛАКАО СВЕ: Видите коме је поклонио дрес после меча са Катаром (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 11:20
Nada
06.09.2020. 11:38
Da li mislite da nam je stalo do vaseg misljenja?I da nas uopste zanima sta vi iz samozvane struke pricate!Narod vam sve manje veruje a to me izuzetno raduje!!!
tacka
06.09.2020. 11:42
broj stanovnika - zavod za statistiku RS, broj obolelih - ministarstvo zdravlja. 6 926 705 stanovnika, obolelo 31 849, to je 0,459 posto. Smrtnost 0,01 posto.
Aki
06.09.2020. 12:18
Čitamo mi i strane medije. Da li vi mislite da smo svi budale da verujemo u vaše priče????
IG
06.09.2020. 14:04
Сад се то питаш?? Господе, епидемиолог си по струци осим ако ниси то промуљала, и ти тек сад постављаш питање да ли је било паметно ставити децу у школе једне поред других у затвореном простору?? Куда иде ово..
Dejan
06.09.2020. 21:54
Deca treba da budu u skoli i sve treba normalno da fukcionise jer od ove korone nema nista,ljudi svatite da je ovo smesno i pustite vise te gluposti daj da zivimo kao ljudi,ko se plasi neka sedi kuci i neka se cuva.
Deki
07.09.2020. 11:42
Apsolutno trebala je da bude nastava na daljinu sve dok je korona.Eventualno mogli su ucenici u manjim grupama da dolaze u skolu da odgovaraju.Menjaju pravila.Ucenica u sestom razredu ima koronu trebali su svi nastavnici i ucenici da idu u karantin.A to znaci da se skola zatvori.Kazu samo dete u karantin a ostali da nose maske.Sram vas bilo ugrozavate zivote svih u skoli.Treba za to da odgovarate pred zakonom.