КОРОНА БОМБА СТИГЛА У СРБИЈУ: Већи број заражених због туриста из Црне Горе и Хрватске
БЛАГИ пораст новозаражених вирусом корона је последица повратка грађана са одмора у Црној Гори и Хрватској, саопштило је Министарство здравља Србије.

Фото Танјуг-АП
Како је наведено, на седници Кризног штаба, која је заказана за сутра, разматраће се увођење десетодневне обавезне самоизолације по повратку наших грађана из тих земаља.
Министарство је још једном апеловало на све који се враћају у земљу да буду солидарни и смање кретање у првих седам дана по повратку, да сведу контакте на минимум или да се одмах тестирају.
У Србији је до 15 сати 13. септембра регистровано укупно 32.336 потврђених случајева ЦОВИД 19.
Од последњег извештаја тестирани су узорци 3.082 особе од којих је 108 позитивно. На респираторима је укупно 28 пацијената. У Републици Србији тестирано је укупно 1.021.990 особа.
Препоручујемо

БЛАГИ ПОРАСТ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА ИНФЕКЦИЈЕ У КРАЉЕВУ: Седморо новозаражених
13. 09. 2020. у 16:17

ВИШЕ ОД 30 ХИЉАДА НОВОЗАРАЖЕНИХ У БРАЗИЛУ: Укупан број оболелих увећан на 4.315.687!
13. 09. 2020. у 12:02

НОВИ СКОК ЗАРАЖЕНИХ ВИРУСОМ КОРОНА У ИНДИЈИ: Више од 94.000 у једном дану
13. 09. 2020. у 09:30

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)