ВУЧИЋ ПОЗВАО НА ВЕЛИКИ СКУП: Дрон шоу је предиван, видимо се сутра (ФОТО/ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
26. 06. 2026. у 21:18
26. 06. 2026. у 19:16
26. 06. 2026. у 19:04
Aleksandar
08.10.2020. 11:08
Nema bre dole nikoga. Pola juga je u BG, pola u Nemačkoj, pa ni statistički ne ostaje više niko ni da umre od te "ispravne" vode.
Douka
08.10.2020. 12:27
Imamo najlošiju vodu koja se piti može. Puna hlora i što je najgore teče kroz cevi koje su iz doba Marije Terezije.