“ТРАДИЦИЈА, ИСКУСТВО И СТАНДАРД ИЗВЕШТАВАЊА” Овако је министар Недимовић честитао Новостима рођендан
МИНИСТАР пољопривреде Бранислав Недимовић честитао је Новостима 67. рођендан.

Танјуг
-Мало је новина које се могу похвалити таквом традицијом, искуством и пре свега стандардом извештавања, какве су Новости. Тежак је изазов, посебно у кризном времену, остати на путу истине и етике, поготово седам деценија. Управо су Новости лист који успешно одолева томе и због тога им честитам 67. рођендан, сигуран да ће у наредним деценијама остати доследни себи-наводи у честитки Недимовић.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)