И КАРЕН ЈОВОВИЋ ОДАЛА ПОЧАСТ АМФИЛОХИЈУ: На наговор митрополита њен отац је признао да је пуцао на Павелића
НА вест о упокојењу митрополита Амфилохија, његову црно-белу фотографију, на свом Инстаграм профилу објавила је и Карен Јововић.

Фото: З. Јовановић
Она је ћерка Благоја Јововића, човека који је 10. априла 1957. године, у Аргентини, пуцао на злотвора Анту Павелића.

Фото: Инстаграм/Принтсцреен
Од последица рањавања крвник је преминуо две године касније.
За атентат се знало, али је име извршиоца било непознато све до 1998. године, када је Јововић дошао у Црну Гору и под Острогом се исповедио митрополиту Амфилохију.
Управо по митрополитовом наговору, Јововић је и обелоданио своје дело.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)