ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 23:20
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
22. 06. 2026. у 13:01
23. 06. 2026. у 04:00
23. 06. 2026. у 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. у 21:23
Jovan
11.11.2020. 16:09
Gradonačelnik Beograda prof. dr Zoran Radojičić , kaže da nije problem gradski prevoz i pored toga što bar 10% putnika nema masku ili je nosi oko brade.Da li je uopšte svestan šta priča.
Mila
11.11.2020. 20:04
U gradskom prevozu treba da se sedi na svako drugo mesto....da se stoji na obelezenim mestima.....treba nam jos bar 1000 autobusa da bi to bilo tako Kad bi i svi preplaseni gradjani umesto automobilima isli autobusima na prevoz e tada bi shvatili da nam treba jos bar 2000 autobusa
Zivko
11.11.2020. 20:08
Obavezno prebcite fakultete na on line kao i skole , zatvarajte teretane , fitnes centre i ostale klubove ...A klubove zatvorite privremeno jer niko ne postuje radno vreme primer Sava male, Beton hale , Dorcol platz i da ne nabrajam dalje
neko sa balkona
11.11.2020. 20:28
Dovoljno je da zabranite kretanje od 21 -06 ujutru i kraj pa kafici ne mogu da rade i obavezno fakultete i skole prebacite na on line na 30 dana pa pratite situaciju ako se smiri ublazite ako ne produzite.
Noćni klubovi i splavovi
12.11.2020. 08:29
Ne mogu nam ništa, muhehehehe!!