СВАКИ ДАН ЈЕ ВАЖАН! Вучић: Поносан сам што смо изградили болницу за само четири месеца

24. 11. 2020. у 23:00

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је радове на изградњи нове ковид болнице у Војном комплексу "Земун економија" на Батајничком друму у Београду.

СВАКИ ДАН ЈЕ ВАЖАН! Вучић: Поносан сам што смо изградили болницу за само четири месеца

Фото: Тањуг

- Поносан сам на чињеницу да смо за четири месеца успели да изградимо овако велелепну болницу и честитам свим људима који су у томе учествовали. Сваки дан је важан и борба за животе људи. Важно је да ковид део буде завршен до 1. децембра, да оспособимо 700 лежајева што пре, да можемо да примимо пацијенте и да излечимо што већи број људи - написао је председник на свом Инстаграм профилу.

- Хвала радницима Термомонта на борбености и жељи да ураде велики посао за нашу земљу. Ово је нешто најбоље што нам је потребно за лечење људи - додао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)