БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
maniks
16.12.2020. 23:44
Samo Rusku vakcinu licno hocu da primim i ni jednu drugu , dosta je bilo osiromasenog uranijuma.
Beli
17.12.2020. 01:38
Ja sam prelezao Kovid , ali ako budem morao da primim vakcinu u buducnosti , to ce da bude samo Ruska i ni jedna druga.