ПРВИ ПАЦИЈЕНТИ СУТРА УЈУТРУ: Погледајте унутрашњост болнице у Крушевцу - Интензивна нега са 150, полуинтензивна са 350 постеља (ФОТО/ВИДЕО)
20. 12. 2020. у 10:20
ЕКИПА „Новости“ је на лицу места у болничком комплексу у Крушевцу.
Повезане вести
ХВАЛА ДЕЦИ: Председник се похвалио на Инстаграму цртежима најмлађих, који ће красити зидове ковид болница у Крушевцу и Батајници (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Вучић на свом Инстаграм налогу захвалио се деци на цртежима којима су показали како виде борбу против вируса корона.
18. 12. 2020. у 08:55
Најновије из рубрике
ПОХОД СРПСКОМ НАРОДУ У ЈУЖНОЈ СТАРОЈ СРБИЈИ: Надежда Петровић је успоставила лични контакт са краљем Петром I Карађорђевићем
КОЛО српских сестара је у Србији током јесени 1903. године, после пропасти Илинданског устанка, издржавало око 200 избеглих комита из Македоније (без обзира на националност).
07. 03. 2026. у 18:00
САХАРСКИ ПЕСАК ОПЕТ СТИЖЕ У СРБИЈУ УЗ ВЕТАР ДО 100 КМ/Х: Метеоролог Ђурић упозорава на прљаву кишу и нагли преокрет времена
ЕВРОПА и Србија ових дана су готово у потпуности под утицајем антицклона и снажног поља високог ваздушног притиска, а над западним Медитераном развијо се систем који ће донети промену југу Србије. Активни циклон формиран између Пиринејског полуострва и севера Африке покреће снажну ротацију ветрова и повлачи топле ваздушне масе из Сахаре ка Медитерану, нашем подручју и централној Европи, упозорава метеоролог Ђорђе Ђурић.
07. 03. 2026. у 15:44
АМЕРИЧКИ БЛОГЕР СА МИЛИОН И ПО ПРАТИЛАЦА ОДУШЕВЉЕН СРБИЈОМ: "Они су сигурно најљубазнији људи са којима сам се сусрео у животу" (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ јутјубер и фуд блогер Кристијан Гроси изјавио је да је током прве посете Србији био пријатно изненађен гостопримством људи, истичући да су утисци из Београд потпуно супротни причама које је раније слушао о овој земљи.
07. 03. 2026. у 15:30
ВУЧИЋ О ДУАЛНОМ ОБРАЗОВАЊУ: "Три су модела набројана..."
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о значају дуалног образовања.
07. 03. 2026. у 12:41
НАПАД УДРУЖЕЊА "ЈАДОВНО 1941" БИО ОЧЕКИВАН: Реакција Јеврејске општине Земун на текст у "Новостима" о "скрнављењу Јеврејског гробља у Земуну
ПОВОДОМ текста "Збогпарастоса и православног крста - на суд", који је објављен 25. фебруара 2026. на 4. страници у "Вечерњим новостима", реаговала је Јеврејскаопштина Земун.
07. 03. 2026. у 12:11
Zoran Republika Srbska
20.12.2020. 12:26
Bravo Srbijo silo nebeska, Bravo Aleksandere Vucicu, neka pocrkaju dušmani kada vide kojim koracima se ide napred.
Dragan
20.12.2020. 15:07
Bravoooo !!!