МИЛИЦЕ И СТЕФАНА НЕМА ВЕЋ 40 САТИ: Три фактора отежавају потрагу, Србија се моли за двоје младих (ФОТО)
ИАКО је пао мрак, и даље траје потрага за Стефаном Русевим и Милицом Мирјанић.
Фото: Фејсбук
Спасилачке службе, полиција и локални мештани поделили су се у групе и кренули у неколико праваца. Тренутно, потрага се усмерава ка врху планине и рејону Тупижнице.
Међу онима који учествују у потрази су и Миличин отац и Стефанов брат, који су апеловали на све који могу да помогну у потрази.
Поред мрака који ће отежати потрагу, спасиоцима на руку не иде ни терен, јер је реч о врло непроходном и тешко приступачном пределу. Додатан проблем је недостатак телефонског сигнала који се губи у подножју планине, а не постоји само један пут кроз планину, већ више њих, што додатно отежава потрагу.
Подсетимо, Милици Мирјанић (20) и Стефану Русову (27), који су кренули у аутомобилу "пежо 207" беле боје ка излетишту Лисине, изгубио се сваки траг пре скоро 40 сати. У потрагу за несталима укључио се и хеликоптер Министарства унутрашњих послова, као и Горска служба спасавања.
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)