ХВАЛА СВИМА ДО НЕБА! Стефанова мајка одахнула, ево шта јој је син рекао када га је позвала

З.Р.

20. 12. 2020. у 20:08

- ЦЕЛА Србија се дигла да пронађе Стефана и Милицу. Хвала свима до неба! – рекла је за „Новости“ Стефанова мајка Марија Русов на вест да су после више од 40 сати од нестанка пронађени њен син и његова девојка Милица Мирјанић из Београда.

ХВАЛА СВИМА ДО НЕБА! Стефанова мајка одахнула, ево шта јој је син рекао када га је позвала

Фото: Фацебоок/Министарство одбране

- Чула сам се са Стефаном. Промукао је од умора. Није чудо, вртели су се укруг 10 километара од колибе где су преспавали до остављених кола – казала је мајка.

Она каже да јој је Стефан само кратко рекао да не брине, а на питање шта се десило, казао је: „Технички проблеми“.

- Сваком може да се деси то што се њима догодило. Ја сам веровала у господа Бога да ће све бити добро. Хвала целом свету – рекла је пресрећна мајка, иначе наставница ликовне културе у ОШ „Петар Петровић Његош“ у Врбасу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (1)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про