СУТРА НОВА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Ујутру нам стиже одлука о мерама за новогодишње и божићне празнике
СЕДНИЦА Кризног штаба биће одржана сутра у 8 часова ујутру.
Фото: Танјуг
Последња седница одржана је у понедељак, 21. децембра, када су релаксиране мере и донета је одлука да се радно време свих локала и радњи са 17 продужи до 20 часова. Та измена је орочена до сутра.
Порука коју су нам послали епидемиолози, била је да та ће на новој седници сагледати какве су корона бројке - број умрлих, новозаражених, попуњеност болница и колико је људи на респиратору, и да ће се у скалду са тим одлучити шта и како даље, односно које мере ће важити за предстојећи викенд, али и новогодишње празнике.
- Заказана је нова седница Кризног штаба на којој ћемо да видимо да ли ћемо продужити, променити или допунити нове мере које смо данас усвојили - рекао је тада епидемиолог др Бранислав Тиодоровић.
За сада је неизвесно да ли ће доћи до новог попуштања мера, што заговара економски део Кризног штаба, или поновног увођења строжих правила, што заговарају епидемиолози.
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)