ЧЕТИРИ САТА ПОСЛЕ ФАЈЗЕРА: Др Кон открио како се осећа после примања вакцине

ЕПИДЕМИОЛОГ др Предраг Кон, огласио се после више од четири сата након што је примио Фајзерову вакцину против короне и открио како се осећа.

ЧЕТИРИ САТА ПОСЛЕ ФАЈЗЕРА: Др Кон открио како се осећа после примања вакцине

Фото: Танјуг

- Потпуно нормално се осећам. Ни место убода није ми отекло, немам никакву реакцију - каже др Кон. 

Др Кон је морао и да потпише сагласност за вакцинацију, за коју каже да је "уобичајена".

- Припреме за вакцинисање су биле такве да су нам измерили температуру. И нормално испита се свако појединачно да ли је имао некад алергијске реакције, како се тренутно осећа, да ли има нешто због чега не би требало да се вакцинише. То је суштина. Дакле, сам тај пореглед је више везан за интервју који се обавља и тако ће вероватно бити свуда - интервју, анамнеза, постављање питања - објашњава др Кон.

Фото: Принтсцреен

Др Кон је заједно са председником Владе Аном Брнабић и министром за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Даријом Кисић Тепавчевић, био јутрос први у Србији који је примио вакцину против короне.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (1)

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу