ВУЧИЋ ПОЗВАО НА ВЕЛИКИ СКУП: Дрон шоу је предиван, видимо се сутра (ФОТО/ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 22:28
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
26. 06. 2026. у 21:18
26. 06. 2026. у 19:16
26. 06. 2026. у 19:04
Katarina
25.12.2020. 15:52
Ja slusam sta krizni stab prica i stalno apeluju kako treba da se pridrzavamo mera opreza.Imam u svom okruzenju koji mi se podsmevaju sto postujem mere.Ali ko nije doziveo da cuje da mu je noko drag preminuo,taj ne moze ni da razume.Izlazim sa maskom,drzim distancu i obavezno odrzavam higijenu,tako sto perem ruke,a i masku kad udjem u kucu antibakteriskim sapunom sano nano.Isto tako sa njim operem i lice.