РХМЗ УПОЗОРИО: У појединим деловима Србије удари олујног ветра
РХМЗ је издао упозорење на јак југоисточни ветар који ће од данас до 30. децембра дувати у Јужном Банату.

Фото: К. Михајловић
Кошава ће повремено имати олујну снагу са максималном брзином од 24 до 28 метара у секунди, наводи се у саопштењу.
У Србији ће данас бити облачно, ветровито и мало топлије, местимично киша, у планинским пределима снег.
Ујутро јос понегде краткотрајна суснежица и снег. Ветар слаб и умерен, у планинским пределима и у косавском подруцју јак, југоисточни, у јузном Банату после подне олујне снаге. Најнижа температура од -1 до 3, највисш од 3 на северозападу до 9 степени на југоистоку.
У Београду ће бити облачно, ветровито и мало топлије, повремено слаба киша. Ујутро је могуца суснежица. Ветар умерен, југоисточни. Најнижа температура 1, највиша 6 степени.
Према изгледима за наредних седам дана, до 3. јануара, претежно облачно и топлије, ветровито, местимично киша, у висим планинским пределима снег.
У косавском подручју и планинским пределима јак јужни и југоистоцни ветар, у јужном Банату и олујне снаге.
Температура знатно изнад просека, до четвртка највише вредности од 10 до 16 степени, затим у мањем паду.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (1)