ОВО СУ МЕРЕ ЗА НОВУ ГОДИНУ: Кризни штаб одлучио!
28. 12. 2020. у 15:49
НА управо завршеној седници Кризног штаба одлучено је да 31. децембра 2020. године и 1. јануара 2021. угоститељски објекти раде до 18 сати.
Најновије из рубрике
(РАДАРСКЕ МАПЕ) ПОГЛЕДАЈТЕ ДЕТАЉНО КАКО НЕВРЕМЕ ТУТЊИ НАД СРБИЈОМ: Тачно у ово време почиње олуја, прошириће се на целу земљу
КИША, пљускови и грмљавина данас ће погодити веће делове Србије, показују метеоролошки радарски снимци.
23. 06. 2026. у 13:28
ЈАЗАК ВОДА - природно богатство Фрушке горе
У СРЦУ Фрушке горе, најстаријег националног парка у Србији, где се вековима преплићу нетакнута природа, богата историја и јединствени екосистеми, извире Јазак вода – природно богатство настало дубоко испод површине ове јединствене планине.
23. 06. 2026. у 11:49
МУП УПОЗОРАВА НА НОВУ СМС ФИШИНГ ПРЕВАРУ: Лажне поруке у име РФЗО-а циљају крађу података
ПОРУКЕ садрже линк ка лажној интернет страници и позивају кориснике да унесу личне податке, чиме се покушава неовлашћен приступ информацијама и потенцијална финансијска злоупотреба.
23. 06. 2026. у 11:29
ЈЕЗИВО УПОЗОРЕЊЕ, ПАКАО ЋЕ ОКОВАТИ ЕВРОПУ: Стиже монструозна и невиђена топлотна купола, ево шта чека Балкан
НЕВИЂЕНА топлотна купола доводи до прекомерне врућине која ће бити не само интензивна већ и дуготрајна, међу најинтензивнијим и историјски најзабележенијим топлотним таласима у Европи. Велики европски градови ће искусити прекомерну топлоту, а Париз, Лондон, Хановер, Франкфурт и Брисел ће бити у средишту.
23. 06. 2026. у 10:20
ТЕМПЕРАТУРЕ ЋЕ БИТИ У КАТЕГОРИЈИ ОПАСНЕ ПОЈАВЕ: Хитно се огласио "Батут" због екстремних врућина у Србији
ИНСТИТУТ "Батут" упозорио је да крајем јуна и почетком јула постоји ризик од топлотног таласа у деловима Србије, укључујући Београд. Стручњаци упозоравају да би температуре могле да достигну ниво веома опасне појаве.
23. 06. 2026. у 09:14
Raca
29.12.2020. 01:12
Evropa se zatvara , zdravlje ljudi na prvom mestu ,a u Srbiji nit smrde ove mere nit mirisu. Pevaj Srbijo zemljo junaka!
Rico Suave
29.12.2020. 01:16
Valjda prelomio.
Maja
29.12.2020. 05:29
Nisam ovo ocekivala mislila sam da ce ekonomija biti vaznija od zdravlja.A i dobro je ovo za ove besne i obesne da vide da moze da se zivi i bez tog luksuza.Deca po svetu umiruvod gladi a nama je bitna proslava nove godinemozda ce ova korona jednoga dana vratiti ovoj narod u normalu da shvate sustinu ovozemaljskog zivota i da pocnu da postuju nekae zakone moralne i crkvene ne samo ustavne.