ЦЕЛА СРБИЈА ПОД МЕТЕО АЛАРМОМ: РХМЗ издао упозорење - ево где ће бити најкритичније због повећања висине снежног покривача

Новости онлајн

08. 01. 2021. у 15:24

ДАНАС током поподнева у Србији ће бити облачно са снегом, а у нижим пределима северне и јужне Србије још понегде са кишом.

ЦЕЛА СРБИЈА ПОД МЕТЕО АЛАРМОМ: РХМЗ издао упозорење - ево где ће бити најкритичније због повећања висине снежног покривача

Фото: Н.Скендерија

У брдско-планинским пределима формирање, односно повећање висине снежног покривача за 15 до 30 цм.

Фото: Принтсцреен/РХМЗ

Са падом температуре и преласком кише у снег и у нижим пределима централне и јужне Србије, током ноћи понегде се очекује формирање и мањег снежног покривача.

У недељу и понедељак снег у свим крајевима, уз стварање повећање висине снежног покривача, а више падавина очекује се у централним и јужним пределима наше земље, саопштио је РХМЗ.

Такође, у јужној Србији снег ће местимично прелазити и у кишу која ће се онда понегде ледити при тлу.

Фото: Принтсцреен/РХМЗ

Због тога у недељу на територији целе Србије бити упаљен метео аларм.

У Бачкој, Банату, Срему, Београду и Источној Србији на снази ће бити жути метео аларм, док ће у осталим крајевима бити наранџасти.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (1)

СПЕКТАКЛ НА ЕНФИЛДУ: Посрнули Ливерпул у паници, Јунајтед гледа на то као шансу за велики повратак!