КОЈА ВАКЦИНА ЈЕ НАЈТРАЖЕНИЈА У СРБИЈИ: Трећини грађана је потпуно свеједно, ево која је на првом месту
ДРЖАВНИ секретар у Министарству здравља Мирсад Ђерлек изјавио је данас да је 28 одсто грађана заинтересовано за Фајзерову вакцину, 40 посто за Спутњик Ве, а да је трећини свеједно.
Фото: Танјуг
Ђерлек је рекао да се нада још већем одзиву, као и да је на грађанима да се определе.
Говорећи о новим мерама, он је казао да треба добро размислити, да је приметно побољшање ситуације, али да је Кризни штаб још обазрив.
Фото: Танјуг/Раде Прелић
- Број људи који је у болницама и респираторима је и даље превелик. Живот сваког грађанина је на првом месту. Са друге стране, отвара се простор да размишљамо о економији - рекао је Ђерлек.
Препоручујемо
ЧЕКАЈТЕ, НИШТА МИ НИЈЕ ЈАСНО: Доктор Кон у Јутарњем дао одговор на најважније питање
18. 01. 2021. у 09:08
КИНЕСКА ВАКЦИНА ОД СУТРА У УПОТРЕБИ? Ево које групе грађана не смеју да приме ово цепиво
18. 01. 2021. у 09:22
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)