"НОВОСТИ САЗНАЈУ": Весић тражио продужетак радног времена до 22 часа - ОД ЛЕКАРА ДОБИО ОВАЈ ОДГОВОР
НА управо завршеној седници Кризног штаба заменик градоначелник Београда Горан Весић затражио је да се продужи радно време угоститељских објеката и радњи услужним делатностима до 22 сата.
Фото: Танјуг/Тара Радовановић
Како сазнају Новости, стручњаци су били против тога наводећи да још није време за релаксацију мера, али ће се о овом Весићевом предлогу расправљати на новој седници у петак.
Подсетимо, Србија претходних дана бележи нешто бољу епидемиолошку ситуацију, оболелих је мање али још увек нема места за претерано опуштање.
У Србији од данас почиње масовна вакцинација становништва, а први који ће примити вакцину биће просветни радници, припадници МУП-а и Војске Србије и представници медија.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (3)