"ЖАО МИ ЈЕ ШТО ДАНАС НИСАМ У БЕОГРАДУ": Архитекта Фенвик се огласио из Мадрида - "Савски трг је трг свих грађана"
ШПАНСКИ архитекта Марк Фенвик, који је пројектовао нови изглед Савског трга у Београду поручио је данас да је то трг грађана Београда и веза између старог и новог дела града.

Фото: Принтскрин
Он је у видео поруци снимљеној у Мадриду поручио да је захвалан за прилику да дизајнира место које ће бити место свих грађана Београда и простор за прославе, дешавања, пијаце.
- Жао ми је што нисам данас ту у Београду на дан отварања Савског трга. Желео бих да се захвалим граду Београду и Београду на води што су ми дали прилику да дизајнирам овај нови трг који ће бити трг грађана Београда - рекао је Фенвик.
Препоручујемо

ШТА СВЕ ПИШЕ НА ПОТВРДИ: Када се вакцинишете против короне добијете овај папир
27. 01. 2021. у 13:25

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)