СУТРА НЕЋЕ БИТИ ВАКЦИНАЦИЈЕ: Наставља се у понедељак, ево шта је разлог
НАКОН скоро две недеље масовне вакцинације, сутра је први дан паузе како би се све просторије у којима се врши вакцинација дезинфиковале и спремила за наставак вакцинације у понедељак.

Фото: Град Зрењанин
Данас су у Београду вакцинисани здравствени радници који су се определили за вакцину Спутњик В.
Од понедељка креће имунизација и у осталим деловима Србије.
У Србији је до сада против корона вируса вакцинисано 437.214 грађана.
Наша држава једна је од најбољих у Европи па чак и у свету по броју вакцинисаних.
У Европи смо други по броју вакцинисаних на милион становника, одмах после Велике Британије. После Србије су Малта, Исланд, Данска, Словенија, Румунија, Ирска, Шпанија и Португалија.
Када је реч о региону, Србија је на првом месту по броју вакцинисаних на милион становника. Следе Словенија, Румунија, Мађарска, Хрватска и Бугарска.
Препоручујемо

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ТРАМП ЗАСПАО И ЗАХРКАО НА САХРАНИ ПАПЕ? У њега је ушао дух "Успаваног Џоа" или то баш и није тако?
"УСПАВАНИ Доналд" на делу или баш и не?
27. 04. 2025. у 14:11
Коментари (0)