КИСИЋ ТЕПАВЧЕВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Држава ће учинити све да спречи отпуштања, примена социјалних карата од следеће године
МИНИСТАРКА за рад Дарија Кисић Тепавчевић рекла је у интервјуу за "Новости" да држава ствара услове да предузећа могу да раде и зараде.

Фото: Танјуг/Раде Прелић
* Морамо да будемо два корака испред вируса корона
* Примена социјалних карата - од 1. марта 2022. године
Комплетан интервју прочитајте у недељном штампаном издању "Вечерњих новости".
Препоручујемо

МАКЕТЕ ЗА КАБИНЕТ: Дарија Кисић Тепавчевић добила поклон од Удружења “Даун”
04. 02. 2021. у 13:39

ЗВЕЗДА - МИЛАН ПРЕД ПУБЛИКОМ? Докторка Кисић открила да ли ће до тога доћи
29. 01. 2021. у 10:53

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.
26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)