РАДОВАН КАЛАБИЋ ГОСТ "ГЕОПОЛИТИКЕ" : Вечерас (21.00) на Новосадској тв, о стваралаштву Марка С. Марковића

В.Н.

11. 02. 2021. у 10:03

ГОСТ емисије “Геополитика” која се вечерас емитује на Новосадској телевизији биће Радован Калабић, књижевник и историограф.

РАДОВАН КАЛАБИЋ ГОСТ ГЕОПОЛИТИКЕ : Вечерас (21.00) на Новосадској тв, о стваралаштву Марка С. Марковића

ФОТО: Милорад Вукашиновић (КЦНС)

У разговору ће, између осталог, бити речи о стваралаштву Марка С. Марковића, једног од најистакнутијих интелектуалаца у српској политичкој емиграцији после Другог светског рата, који је на особен начин писао о теолошким и националним темама.

Емисија почиње у 21 сат а уредник је Милорад Вукашиновић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ИЗВОР ЗДРАВЉА И РАДОСТИ ЗА ЧИТАВ ЖИВОТ: Мајчино млеко нема замену