КОРОНА ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: Највише заражених у овим местима у Србији
У СРБИЈИ је у последња 24 сата регистровано је 1.928 нових случајева корона вируса од којих је 622 у Београду.
Фото: В.Н.
Следи Нови Сад са 92 новозаражених, Врање са 81, Крагујевац 71, Ниш 69, Крушевац 52 нова случаја.
У Краљеву је 48 новообоеллих, Јагодини 45, Ужицу 39, Чачку 23, Кикинди и Ваљеву по 21, Параћину и Зајечару по 20.
Препоручујемо
СЈАЈНЕ ВЕСТИ СА ТОРЛАКА: Одобрена прва фаза производње руске вакцине "Спутњик Ве"
12. 02. 2021. у 15:37
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)