ДАНАС У СРБИЈИ ОБЛАЧНО И ТОПЛО ВРЕМЕ: Разведравање стиже са запада, температура и до 13 степени

Новости онлине

18. 02. 2021. у 07:28

ДАНАС ће бити умерено облачно са сунчаним интервалима и мало топлије, само још ујутру и пре подне понегде на југу и истоку краткотрајне мешовите падавине (киша и снег).

ДАНАС У СРБИЈИ ОБЛАЧНО И ТОПЛО ВРЕМЕ: Разведравање стиже са запада, температура и до 13 степени

Фото: Депоситпхотос

Ветар слаб и умерен, на истоку повремено јак, северозападни, увече и ноћу у скретању на југоисточни.

Најнижа температура од 0 до 4 степена, на југу Србије од -4 до 0, а највиша дневна од 7 до 14 степени.

Променљиво облачно време. Најнижа температура три степена, највиша 11 степени.

У петак суво и топлије, а слаб јутарњи мраз очекује се само на југу земље. Током дана умерено облачно са сунчаним периодима. Најнижа температура од -4 до четири, највиша дневна од 5 до 14 степени.

У суботу још топлије, до 18 степени, могућа краткотрајна киша. У недељу умерено облачно, са температурама до 16 степени.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ОСВОЈИТЕ АУТОМОБИЛ И МНОГЕ ДРУГЕ ВРЕДНЕ НАГРАДЕ!