РАДОВИ НА ПУТЕВИМА: Појачано одржавање на ауто - путу Е-70, петља Рума - петља Пећинци

Танјуг

28. 02. 2021. у 09:24

НА АУТО - путу Е-70, петља Рума - петља Пећинци, од данас радови на појачаном одржавању.

РАДОВИ НА ПУТЕВИМА: Појачано одржавање на ауто - путу Е-70, петља Рума - петља Пећинци

Наставља се деоница од Сурчина

Саобраћај ће се одвијати двосмерно на левом коловозу ауто-пута (смер Београд - Шид) и неће бити могуће искључење за Пећинце из правца Шида и укључење за Београд из правца Пећинаца, саопштило је ЈП "Путеви Србије".

Алтернативни путни правци су петља "Рума" и петља "Шимановци".

На ауто-путу Е-75, радови на чишћењу и прању моста Газела, у близини Сава Центра, до 1. марта, од 22 до 5 часова.

Радови у покрету, у оба смера, у све три саобраћајне траке, наизменично, а саобраћај ће се одвијати претицајном и возном саобраћајном траком.

Ауто-пут Е-75, петља Сириг - петља Врбас, у смеру ка Суботици, до 1. марта од 9 до 15 часова радови на редовном одржавању у возној саобраћајној траци, а саобраћај се одвија претицајном саобраћајном траком.

На територији Зајечара учестали одрони, дуж нестабилних камених косина, у клисурама, усецима, засецима. Највише их има на Ђердапској магистрали, где се саветује опрезна вожња и придржавање саобраћајне сигнализације, која обавештава о одронима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛЕНУМ СА 7 ЉУДИ? НЕМА ГА ВИШЕ! У ЗГРАДИ ЈЕ ХАОС, 4 ДАНА ТРЕБА ДА СЕ ЧИСТИ Деканка Филолошког факултета лично избацује згубидане из зграде

"ПЛЕНУМ СА 7 ЉУДИ? НЕМА ГА ВИШЕ! У ЗГРАДИ ЈЕ ХАОС, 4 ДАНА ТРЕБА ДА СЕ ЧИСТИ" Деканка Филолошког факултета лично избацује згубидане из зграде

НЕКАДА највећа блокадерка, деканка Филолошког факултета, Ива Драшкић Вићановић избацила је блокадере из зграде факултета.

22. 07. 2025. у 14:41 >> 16:30

Коментари (0)

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Циљ није само пласман у групну фазу, већ борба за пролеће у најјачем европском такмичењу