“АСТРАЗЕНЕКА” ЈЕ ОДЛИЧНА, ПРИМИЛО ЈУ ЈЕ 70 ПОСТО ЕНГЛЕЗА: Вучић о кампањи која се води против британске вакцине

Татјана Марковић

06. 03. 2021. у 21:59

РАЗГОВАРАЈУЋИ о вакцинацији против вируса корона, председник Александар Вучић се после седнице Савета за националну безбедност дотакао и имунизације британском вакцином.

“АСТРАЗЕНЕКА” ЈЕ ОДЛИЧНА, ПРИМИЛО ЈУ ЈЕ 70 ПОСТО ЕНГЛЕЗА: Вучић о кампањи која се води против британске вакцине

Фото: АП

- Води се језива кампања против АстраЗенека вакцине. Дођу људи који су се пријавили за било коју, а неће да приме АстраЗенеку, траже неку другу. То је одлична вакцина, оксфордска, 70 одсто Енглеске вакцинисано је њоме. Ако ми кажете да је Енглеска неразвијена земља... То што ревакцина иде после 12 недеља, не значи да је слабија вакцина, напротив, снажнија је. АстраЗенека много брже реагује од на пример кинеске вакцине - поручио је председник.

- Милијарде евра смо потрошили због короне. Молим вас, помозите себи да бисте помогли својој држави. Не слушајте људе који знају само да руше - додао је Вучић. - Најважније је да сачувамо животе људи.

Он је замолио најстарије грађане да се вакцинишу и најавио да ће он то учинити када буде милион ревакцинисаних. Све о томе ПРОЧИТАЈТЕ КЛИКОМ ОВДЕ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (7)

Привуците кишу пара: Како да вам новчаник више не буде празан - ове обичаје су наши стари поштовали за богатство и благостање