ПРЕМИЈЕРКА НАЈАВИЛА: Нове мере за викенд - отказаћемо све концерте
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић изјавила је данас да ће, у склопу мера против ширења корона вируса, инсистирати да се сви концерти откажу, а да ће готово сигурно бити нових мера за викенд.

Фото Танјуг
Брнабић, поводом евентуалних нових мера за сузбијање епидемије ковида-19, рекла је да јој је најпре невероватно и да је зачуђена тиме да се у овом тешком тренутку организују концерти у Београду.
-Ми ћемо разговарати са представницима Града Београда да видимо како се то десило и инсистираћемо да се сви концерти откажу. То је супротно свим правилима и мерама и тражићемо да се организатори казне. То није позоришна представа или неки културни догађај - навела је Брнабић.
Када је реч о погоршању епидемиолошке ситуације, премијерка је казала да вакцинација помаже да не буде још гора, али да ће готово је сигурно бити нових мера за викенд.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (1)