ИСТОРИЈСКИ ДАН ЗА СРБИЈУ! Отвара се деоница аутопута Адрани–Прељина!
26. 06. 2026. у 01:05
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 01:00 >> 01:14
26. 06. 2026. у 00:14 >> 00:14
25. 06. 2026. у 23:57
25. 06. 2026. у 23:43 >> 23:43
Sanja1999
12.03.2021. 02:16
Drago mi je da Srbija dobija jos jednu fabriku za prizvodnju vakcina
zarko
12.03.2021. 02:17
Srbiji ali i regionu ce jako mnogo znaciti ove dve fabrike za proizvodnju vakcina
Mara
12.03.2021. 06:22
Drago mi je da Srbija dobija jos jednu fabriku pogotovo vakcina koje su neophodne.
Tina
12.03.2021. 06:22
Srbiji ali i regionu ce jako mnogo znaciti ove fabrike.
Sonja
12.03.2021. 06:23
Nesto skroz pozitivno i vrednog svake moguce reci hvale.
Zaga
12.03.2021. 09:37
Super,svaka nova fabrika znači Napredak za Srbiju. Bilo bi lepo da ona bude malo južnije - zbog ravnomernog razvoja Srbije.
Nina
12.03.2021. 10:51
Drago mi je što se u Srbiji sve više gradi, mnogo će nam značiti još jedna fabrika vakcina.
Ivana
12.03.2021. 10:59
Svesni smo da su vakcine jedino rešenje,nova fabrika mnogo će nam značiti, treba svi da se vakcinišemo da bi uspeli u ovoj opakoj borbi protiv corone.