БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
25. 06. 2026. у 20:01 >> 20:22
buki
12.03.2021. 23:52
Ne razumem na čiji račun su upućene sve ove žalbe i nezadovoljstva. Toliko imaju privilegija i povlastica, da im Srbija sigurno nije kriva za sve probleme koje je gospođa istakla. Školu upisuju samo zbog dečijeg dodatka i drugih državnih prinadležnosti. Da bi je završili, dovoljno je samo da budu prisutni bar jedno polugodište, ali većina ne može ni da sedi u klupi. Šta još treba da uradimo da bi Romi bili zadovoljni?