КОРОНА ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: Највише заражених у овим местима у Србији - Београд и даље први

Новости онлајн

13. 03. 2021. у 15:35

ПРЕМА последњим информацијама од 15 сати, корона вирусом у Србији је у последњих 24 сата заражено још 4.092 људи.

КОРОНА ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: Највише заражених у овим местима у Србији - Београд и даље први

Фото: В.Н.

Нажалост, преминуле су још 24 особе.

На респираторима се налази 205 пацијената оболелих од вируса корона.

На првом месту по броју заражених је и даље Београд са 1338 нових случајева вируса корона у претходних 24 часа.

Ситуација по осталим градовима изгледа овако:

НИШ  309

КРАГУЈЕВАЦ  139
ВРАЊЕ  128
КРАЉЕВО  117
УЖИЦЕ  86
СУБОТИЦА  70
ПАРАЋИН  65
АЛЕКСИНАЦ  61
ПАНЧЕВО  57
НОВИ ПАЗАР  56
КРУШЕВАЦ  53
ЋУПРИЈА  50
ЧАЧАК  49
ЛЕСКОВАЦ  46
ВАЉЕВО  43
АРАНЂЕЛОВАЦ  42
БАЧКА ПАЛАНКА  40
ЛОЗНИЦА  40
КУЛА  37
ТРСТЕНИК  34
СМЕДЕРЕВО  34
КИКИНДА  33
ЗРЕЊАНИН  30
СТАРА ПАЗОВА  30

Остала насељена места бележе мање од 30 позитивних лица у протеклих 24 часа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (1)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници