"ПУТЕВИ СРБИЈЕ" АПЕЛУЈУ: Сутра и прекосустра опрез у вожњи због снега

20. 03. 2021. у 14:26

ЈП Путеви Србије апеловали су на возаче да буду посебно опрезни приликом вожње и да прилагоде брзину кретања условима на путу, јер се сутра и у понедељак очекује у брдско-планинским пределима снег и повећање висине снежног покривача за 20 до 30 цм.

ПУТЕВИ СРБИЈЕ АПЕЛУЈУ: Сутра и прекосустра опрез у вожњи због снега

Фото: Д. Балшић

Према упозорењу РХМЗ, у нижим пределима очекују се мешовите падавине и формирање снежног покривача, у централним пределима од 5 до 10 цм, а у јужним од 10 до 20 цм, локално и више.

Возачима саветујемо да поштују ограничења брзине и да возе пажљиво, као и да користе зимске пнеуматике и прилагоде брзину кретања зимским условима на путу - наводи се у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете