ЛАЗАР (19) ВИЂЕН У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ? Потрага за несталим младићем се проширује - стигле нове информације
ЛАЗАР Љубисављевић, рођен 2002. године, према дојави, последњи пут је виђен јуче око поднева у Владичином Хану.
Фото: Приватна архива
На друштвеним мрежама је упућен апел грађанима да се прикључе потрази.
- Молимо све грађане, ловце, добре људе који желе да помогну, да се прикључе у Владичином Хану, Врању, Сурдулици и потражимо Лазара. Виђен је јуче у Владичином Хану, то је задња дојава - наведено је на Фејсбуку.
Младић је последњи пут виђен 17. марта, а на себи је имао црно-белу јакну, браон панталоне, црно-беле патике и носио је са собом црвену торбу.
Уколико имате било какву инфорамцију о Лазару, можете је пријавити на број телефона 061/2094980 или МУП-у Врање.
Фото: Приватна архива
Подсетимо, нестанак деветнаестогодишњег младића пријавио је отац, а полиција интензивно трага за њим.
Како медији незванично сазнају, Лазар је био штићеник Дома за децу без родитељског старања у Београду и о њему се старао Центар за социјални рад. Након боравка у дому вратио се у Врање породици. Пријатељи кажу да је остао без телефона.
(Пинк)
Препоручујемо
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)