ТОПЛО, АЛИ ПРОМЕНЉИВО ОБЛАЧНО: У појединим деловима земље слаба киша

Танјуг

30. 03. 2021. у 07:03

У Србији се данас очекује топло време, изнад већег дела земље променљиво облачно, на северу, западу и југозападу понегде слаба, краткотрајна киша, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод Србије (РХМЗС).

ТОПЛО, АЛИ ПРОМЕНЉИВО ОБЛАЧНО: У појединим деловима земље слаба киша

Фото: Танјуг

Ветар слаб, променљив.


Најнижа температура од један до осам степени, а највиша од 14 до 18.

У Београду променљиво облачно и топло.

Ветар слаб, променљив.

Најнижа температура од пет до осам, највиша око 17 степени.

Фото: Принтскрин РХМЗ



У среду изнад већег дела променљиво облачно и суво, само на југозападу понегде слаба, краткотрајна киша.

У четвртак претежно сунчано. Затим до краја периода променљиво облачно. У петак од средине дана местимично с кишом и локалним пљусковима са грмљавином.

За викенд хладније, у суботу ујутро на северу престанак кише, у осталим крајевима местимично с кишом, на високим планинама с снегом. У недељу суво.

Почетком наредне седмице поново топло, местимично са слабом кишом.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН МЛАДИХ: Снага и потенцијал за бољу будућност