ДОКТОР КОН ПРОГОВОРИО О ОСТАВЦИ: "Да ли неко мисли да ће корона нестати ако ја напустим Кризни штаб?"

ЕПИДЕМИОЛОГ и члан Кризног штаба др Предраг Кон гостовао је у “Усијању” на Курир телевизији и говорио о новим мерама.

ДОКТОР КОН ПРОГОВОРИО О ОСТАВЦИ: Да ли неко мисли да ће корона нестати ако ја напустим Кризни штаб?

Фото: Танјуг/Раде Прелић

Кон се осврнуо и на раније најаве да ће напустити Кризни штаб ако дође до попуштања мера.

Моја бланко оставка је на столу

- Попуштања мера нема. Моја бланко оставка је ту и подразумева да је урађено нешто што је противно разуму. То се није десило. Да ли неко мисли да ће корона проћи ако ја дам оставку - рекао је Кон.

Кон је рекао да нема дилему да ће корона ускоро да престане.

- Наредних дана у Београду биће смањење, али највећи проблем су нам болнице јер немамо где да сместимо пацијенете. Здравствени систем је толико оптерећен да многи чекају на интервенцију која нема везе са короном - рекао је Кон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (4)

ЕНЕРГЕНТИ И ЛОГИСТИКА ПОД ПРИТИСКОМ: Како глобална тржишта утичу на цене производа