ВУЧИЋ О ПОПУШТАЊУ МЕРА: Слушаћемо Кризни штаб - надам се да ће бројеви наставити да падају!
УПИТАН када ће ђаци бити враћени са онлајн наставе у учионице, председник Србије одговорио да ће о свим питањима у вези са тим слушати препоруке Кризног штаба.
Фото: Танјуг/Тања Валић
- Слушаћемо Кризни штаб, бројеви су бољи када поредите среду на среду, уторак на уторак, понедељак на понедељак. Погрешно тумачење медија било, не могу да се пореде уторак и понедељак, јер су пола понедељка бројеви од недеље, када људи мање иду да се тестирају - изјавио Александар Вучић.
Према његовим речима, проценти јесу нешто бољи, али и даље нису добри. Смањује се број новозаражених у Београду, Нишу, полако и у Новом Саду и Крагујевцу, истиче Вучић и додаје да су бројке исте у мањим местима и да то није добро.
У апсолутним бројевима, највећи је број новозаражених у Београду, казао је председник након отварање петље у Батајници и додао да ће поштовати одлуке Кризног штаба и све њихове препоруке:
- Надам се да ће бројеви наставити да падају и то би онда била добра вест, али Кризни штаб боље зна каква је ситуација у болницама а наш посао је да их слушамо.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ПОРУЧИО КРИТИЧАРИМА: Шта је ваш проблем? Неко вам је све обезбедио!
07. 04. 2021. у 10:46
ВУЧИЋ ОТВОРИО ПЕТЉУ У БАТАЈНИЦИ: Председник Србије најавио нове инфраструктурне пројекте (ФОТО/ВИДЕО)
07. 04. 2021. у 10:12 >> 10:55
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (17)