ВАЖНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА СВЕ КОЈИ ИМАЈУ АЛЕРГИЈЕ: Полен дрвећа четири пута премашио граничну вредност, а ево на шта највише реагујемо
17. 04. 2021. у 13:00
АКО сте претходних неколико дана почели интензивно и учестало да кијате, ако вам се низ грло слива секрет, нос вам је запушен, а уз то сте и благо малаксали, узрок ваших тегоба је полен дрвећа, међу којим највећи алергени потенцијал има бреза.
Повезане вести

КАШЉЕТЕ И СВРБЕ ВАС ОЧИ? Почела је сезона алергија, а ова два месеца су посебно ризична
СА ЛЕПШИМ временом, почиње сезона алергија, што особама које од тога пате задаје много мука, а посебно се у доба корона вируса они којима полен прави проблеме могу наћи у недоумици да ли је реч о алергијској реакцији или инфекцији ковида 19, јер су симптоми слични.
01. 03. 2021. у 14:27
Најновије из рубрике

СЛОБОДАН ЈОВАНОВИЋ У ВРТЛОГУ ИСТОРИЈЕ: Животна прича једног од најзначајнијих српских интелектуалаца
СЛОБОДАН Јовановић спада у малу групу наших писаца и научника од неоспорне, може се рећи драгоцене вредности.
12. 08. 2025. у 11:14

ТЕМПЕРАТУРЕ У ПАДУ ЗА ВИШЕ ОД 10 СТЕПЕНИ: Овог датума нас очекује захлађење
НАСТАВЉА се тропски топло време у Србији. Викенд је донео температуре од 40 степени.
12. 08. 2025. у 10:55

ТЕМПЕРАТУРЕ И ДО 40 СТЕПЕНИ: РХМЗ упозорио на врућине и још једну опасну појаву - детаљна прогноза за наредне дане
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) и данас упозорава на високе температуре, које ће трајати до 17. августа.
12. 08. 2025. у 09:39

"У СЛОЗИ И БРАТСКОЈ ЉУБАВИ" Патријарх Порфирије провео пријатно поподне са Додиком на Јахорини (ВИДЕО)
ЊЕГОВА светост патријарх српски Порфирије рекао је да је провео пријатно поподне са председником Републике Српске Милорадом Додиком на обронцима планине Јахорине.
12. 08. 2025. у 07:42

СМАТРА СЕ ЗАШТИТНИЦОМ ЖЕНА И СИРОМАШНИХ: Данас се слави Преподобна мати Ангелина, обавезно изговорите ову молитву
Српска православна црква сећа се светитељке са наших простора. У питању је Преподобна мати Ангелина, ћерка Ђорђа Аријанита Комнина, средњовековног господара области Коњуха и Шкумбе и супруга Стефана Бранковића, сина српског деспота Ђурађа Бранковића.
12. 08. 2025. у 07:16
Коментари (0)