ТАМАРА ГРУЈИЋ ЗА "НОВОСТИ": Ево шта водитељка каже поводом вести о хапшењу

С.В.

18. 04. 2021. у 17:38

НАКОН вести да су она и екипа емисије "Са Тамаром у акцији" ухапшена у општини Вучитрн на Косову и Метохији, огласила се водитељка Тамара Грујић.

ТАМАРА ГРУЈИЋ ЗА НОВОСТИ: Ево шта водитељка каже поводом вести о хапшењу

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

- Нису нас привели. Ништа се није догодило, ми смо на градилишту у селу Прилужје, неко је погрешно пренео - рекла је Тамара кратко за "Новости".

Подсетимо, Тамара у сарадњи са Канцеларијом за Косово и Метохију реализује пројекат обнове неколико кућа за социјално угрожене Србе на Косову и Метохији. У склопу тих активности данас је желела да у Вучитрну сними Мост браће Војиновића и стари град Каљају.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ДРАМУ ЗА МАЈКУ ИЗ СРБИЈЕ: Једно дете јој хоспитализовано у Солуну, друго остало само у Неос Мармарасу