ЈЕДИНО СРЕДСТВО ПРОТИВ ВИРУСА: Нада Куљић Капулица о "једином начину на који се можемо одбранити од короне"
ДОКТОРКА Нада Куљић Капулица тврди да је вакцинација је једини начин на који се можемо одбранити од корона вируса који увелико влада.

Фото: Принтсцреен
- И даље тврдим да је вакцина једино средство против вируса. Има појединачних лека, али се тај вирус не може сузбити ширење осим вакцином. Све вакцине су ефикасне, без обзира на варијанте - рекла је она.
Докторка Капулица осврнула се и на случај преминуле породиље из Зајечара, која је у понедељак на свет донела здраву бебу, а јуче у 7.20 часова преминула.
- За вакцинацију трудница свакако су меродавнији гинеколози. Препорука је да је приме жене са ризичним трудноћама, и не постоји разлог да трудницама вакцина шкоди - рекла је докторка Капулица.

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

"ПОЧИВАЈ У МИРУ" Бајић се опростио од драгог колеге: "Нека ти је вечна слава"
ГЛУМАЦ, редитељ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је у 72. години, 22. септембра.
27. 09. 2025. у 09:35
Коментари (0)