ИМАТЕ ЛИ ОБРАЗА И ЧАСТИ: Вучић о антиваксерима и теоријама завере - ово је предлог председника!
ПРЕДСЕДНИК Вучић говорио је у Јутарњем програму ТВ Пинк и о противницима вакцинације.

Фото: Printscreen
Он истиче да су људи слободни да верују у разне теорије и у шта год хоће.
- Има много превараната, нису само лудаци у питању. Друштвене мреже су им дале место да се промовишу. Чуо сам да из хеликоптера бацамо сарин, да ћемо да чипујемо људе. А десило ми се, чак и са пријатељима, да накнадно сазнам да су антиваксери. Али зато када се разболе и једва избаве, и чувамо их недељама као мало воде на длану и лечимо их скупим лековима. А онда сазнам да им се ни чланови породице нису вакцинисали. Па имате ли мало части и образа да кажете "извините". Моја је идеја да дајемо људима рачун, само да знају колико је то коштало. Не да плаћају, само да знају.
Препоручујемо

ПРЕДСЕДНИК ПОНОСАН НА УСПЕХ СРБИЈЕ: За девет година увећали смо БДП за 50 одсто
05. 05. 2021. у 09:40 >> 09:46

ВУЧИЋ НАЈАВИО: На Председништву о многим темама, и о променама у СНС
05. 05. 2021. у 09:17

НОВАЦ СВИМА КОЈИ СЕ ВАКЦИНИШУ! Председник Вучић саопштио најновије информације
05. 05. 2021. у 09:22

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (1)