ВАЖНО УПОЗОРЕЊЕ СТРУЧЊАКА: Пресеците гумице на заштитним маскама пре бацања
05. 05. 2021. у 11:31
ПАНДЕМИЈА вируса корона довела је до тога да су маске за лице постале незаобилазни део "одевне комбинације", јер је маска једна од најбољих начина превенције ширења заразе.
Повезане вести
ДА ЛИ ЋЕ БИТИ УВЕДЕНЕ ПОВЛАСТИЦЕ ЗА ВАКЦИНИСАНЕ? Др Тиодоровић дао одговор, па причао и о публици на утакмицама
ЕПИДЕМИОЛОГ Бранислав Тиодоровић је након данашње седнице Кризног штаба говорио о могућности да вакцинисани грађани добију одређене повластице.
28. 04. 2021. у 17:45
ТИОДОРОВИЋ НАКОН СЕДНИЦЕ КРИЗНОГ ШТАБА: Ево када можемо очекивати попуштање мера (ВИДЕО)
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу са вирусом корона је завршена, након чега се обратио др Бранислав Тиодоровић.
28. 04. 2021. у 16:50 >> 16:58
ПОЧЕЛА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Данас одлука о мерама за празнике
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу са вирусом корона почела је у 16 часова у Палати Србија.
28. 04. 2021. у 16:03
Најновије из рубрике
КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ ЗА СРЕТЕЊЕ: Стиже обрт ком се нисмо надали
МЕТЕОРОЛОГ Недељко Тодоровић изјавио је да се у недељу, 15. фебруара, очекује промена време, биће кише, снега и у нижим пределима и ниске температуре.
13. 02. 2026. у 07:01
ДАНАС СЕ СЛАВЕ СВЕТИ КИР И ЈОВАН: У народу познати као велики чудотворци
СРПСКА православна црква и верници данас обележавају дан посвећен Светом Киру и Јовану
13. 02. 2026. у 06:47
СТИГЛА ПРОМЕНА Зима се враћа: Временска прогноза за петак, 13. фебруар
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
13. 02. 2026. у 00:00
СТАБЛО ПАЛО НА ЧОВЕКА У СУБОТИЦИ: Непомично лежао на тротоару - Пролазници одмах прискочили у помоћ
ВЕЧЕРАС око 17.30 часова дошло је до озбиљног инцидента код Лифке у Суботици, када је део стабла пало директно на мушкарца који се налазио на тротоару.
12. 02. 2026. у 21:47
МИНИСТАР ЛОНЧАР: Одговорни за смртне случајеве у Чачку ће бити кажњени, неће бити заштићених
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар изјавио је данас да је смрт двоје пацијента након операције крајника у Општој болници Чачак нешто преко чега не може да се пређе, да ће инспекција испитати ко је одговоран за њихову смрт, као и да ће одговорни бити кажњени.
12. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)